شرکت یاقوت بام دلیجان در حال حاضر با برخورداری از سرمایه انسانی توانمند ، ماشین آلات تولیدی و تجهیزات آزمایشگاهی مدرن انواع عایقهای رطوبتی را با ویژگی های گسترده آنها واحد خدمات فروش این شرکت با کادری مجرب همواره آماده ارائه خدمات مشاوره ای و پاسخگویی متقاضیان خرید عایق رطوبتی می باشد .


آزمایشگاه


شرکت تولیدی صنعتی یاقوت بام دلیجان مجهز به آزمايشگاه کنترل کیفیت محصولات تولیدی بوده و با بکارگیری بهترین تجهیزات آزمایشگاهی و بهره گیری از دانش متخصصین و کارشناسان علوم شیمی و ارتباط صنعت با دانشگاه ، محصولات خود را جهت حفظ کیفیت ، مطابق با نمونه استاندارد ملی ایران به صورت مستمر کنترل می نماید . همچنین با توجه به نوع تاسیسات و ماشین آلات نصب شده در شرکت و استفاده از تكنولوژي حرارت غیر مستقیم ( بویلر ) در تولید عایق رطوبتی ( ایزوگام ) ، تاثیر بسزایی در افزایش کیفیت محصولات تولیدی خود داشته است .

محصولات

+7 سال
شرکت ایزوگام یاقوت بام دلیجان متعهد بر اساس صداقت در ارائه خدمات به مشتریان ، انصاف و نگرانی برای کارمندان است. چشم انداز ما فراتر از کیفیت و ایمنی است.
  • 01ایزوگام یاقوت بام دلیجان
  • 02ایزوگام شرق دی
  • 03ایزوگام بهبام پویا
  • 04ایزوگام پشم شیشه رفیع


صادرات


با توجه به كيفيت بالاى محصولات توليدى شركت یاقوت بام دليجان، اين شركت داراى ظرفيت مناسبى براى صادرات به كشورهاى خارجى مجاور و حتى كشورهاى اروپايى مى باشد. كشورهاى تركيه، عراق، افغانستان، ازبكستان و گرجستان تا امروز ميزبان محصولات اين مجموعه بوده اند. سياست فروش اين شركت تاكيد بر صادرات حداقل 50 درصدى است. توانايى صادارات اين شركت 1800000 دلار در سال پيش بينى مى شود،كه در سال گذشته 45 درصد از اين امر محقق شد.EXPORT